MiniClubul Prietenii lui Nane

Totul a inceput cu o vizita in Anglia, in urma careia ne-am intors cu ideea de a construi un club pentru copii, in care acestia sa beneficieze de atentia cuvenita, socializare, recreere si terapie. MiniClubul nostru a prins, apoi, viata si contur destul de repede si in final a primit si numele mult asteptat: “Miniclubul pentru copii speciali “Prietenii lui Nane”.

Istoric MiniClub

Totul a inceput cu o vizita in Anglia, in urma careia ne-am intors cu ideea de a construi un club pentru copii, in care acestia sa beneficieze de atentia cuvenita, socializare, recreere si terapie. MiniClubul nostru a prins, apoi, viata si contur destul de repede si in final a primit si numele mult asteptat: \"Miniclubul pentru copii speciali “Prietenii lui Nane”.

(Pentru galerie video, faceti click aici: Galerie Video )